brand
Značka

Aby bola vaša značka známa a rešpektovaná.

Značka je dušou vašej firmy. Identifikuje vaše produkty a služby. Odlišuje vás od konkurencie. Ponúkame vám poradenstvo, aby bola vaša značka odlíšiteľná, relevantná, rešpektovaná a aby ju vaši zákazníci poznali a pochopili.

notepad
Analýza a stratégia

Aby sme vytvárali synergie v podnikaniach a dosiahli požadovaný efekt.

PR je pre nás vec strategická. Analyzujeme trh a konkurenciu. Nastavíme strategické východiská a zvolíme vhodné komunikačné nástroje tak, aby vytvárali vzájomnú synergiu a priniesli požadovaný efekt.

person
Media relations

Aby sme doručili kľúčové posolstvá k vašim zákazníkom.

Jedným z mnohých pozitívnych faktorov nášho dlhodobého pôsobenia „vo vodách“ PR komunikácie je dobrý prehľad o zložení a fungovaní médií na slovenskom trhu. Budovanie dobrých vzťahov s verejnosťou začína dobrými vzťahmi so zástupcami médií – tak v oblasti IT&telco, ekonomiky, zdravotníctva a sociálnych vecí, lifestyleu, ako aj v oblasti CSR a filantropie.

board
Krízová komunikácia

Aby vaša reputácia neutrpela na dobrom mene.

Krízová komunikácia dokáže výrazne narušiť reputáciu značky, spoločnosti, firmy. Nekončí vtedy, keď “odznie”. Nevyhnutá je analýza a poučenie sa z nej. Radi vám pomôžeme prekonať ju s čo možno najmenšou ujmou.

angel
CSR

Aby mal váš biznis hlbší zmysel.

Málokto sa môže pochváliť úspešnými projektami v tejto oblasti. Pracovali sme na PR stratégiách najväčšej a najdôveryhodnejšej nadácie na Slovensku. CSR a filantropiu musíte robiť z presvedčenia. Musí byť súčasťou DNA vašej firmy, korporácie, značky.

megaphone
Mediálny tréning

Aby ste sa cítili pred médiami komfortne a sebaisto.

Naši profesionáli s dlhodobým pôsobením v oblasti médií vám radi poskytnú svoje cenné skúsenosti. S našou prepracovanou stratégiou mediálneho tréningu sa budete cítiť pred médiami a kamerami komfortne a sebaisto.

notebook
Digital a social media

Aby ste už dnes „žili“ vo svete budúcnosti.

Online svet je najdynamickejšie sa rozmáhajúce prostredie na komunikáciu. Je to miesto, ktoré navštevujú milióny užívateľov. Optimálnou komunikáciou dokážete v rámci neho výrazne zlepšiť svoje obchodné výsledky. Na druhej strane, vaša reputácia sa v ňom môže zmeniť z minúty na minútu. S nami bude vaša značka a váš produkt aj vo virtuálnom svete v dobrých rukách.

presentation
Event manažment

Aby bol váš event výnimočný.

Pracovné raňajky, tlačové konferencie, brífingy, roadshow, firemné eventy. Nepracujeme len s obsahom, ale aj s kreatívou a ideou. Aby váš event bol výnimočný a zapamätateľný.

shake hands
Governmental affairs

Ak potrebujete riešiť vzťahy medzi vašou spoločnosťou a tretími stranami, napríklad štátnymi inštitúciami, ponúkame vám naše skúsenosti a kow – how.

logo Grape PR