Športová značka 4F sa rozhodla zareagovať na aktuálnu situáciu v súvislosti s globálnou zdravotnou krízou, ktorá sa dotýka všetkých nás. Na trhoch, kde pôsobí, poskytuje prostriedky zo svojho obratu na zabezpečenie materiálnej pomoci pre lokálne nemocnice a zdravotnícke zariadenia. 

Sme radi, že na Slovensku môžeme byť súčasťou tejto pomoci aj my. V spoločnej iniciatíve sme pripravili mechanizmus podpory, v rámci ktorého 4F venuje 20% obratu zo svojho slovenského e-shopu www.4fstore.sk na nákup ochranného zdravotníckeho materiálu pre Kliniku infektológie a geografickej medicíny Univerzitnej nemocnice v Bratislave. Prostriedky budú na tento účel venované a zužitkované cez platformu www.ktopomozeslovensku.sk K tejto pomoci sa tak môžu spoločnými silami pripojiť aj všetci priaznivci značky. 

4F v tejto iniciatíve podporila ambasádorka značky na Slovensku, naša biatlonistka Paulína Fialková. K zdieľaniu jej príspevku na Instagrame sa pripojili aj Slovenský olympijský a športový výbor, Slovenský zväz biatlonu, www.refresher.sk a ďalší. V mene 4F všetkým ďakujeme.