V nedeľu 3. novembra sme pripravili pre klienta 4F mediálne strentutie s novou ambasádorkou tejto športovej značky, Paulínou Fialkovou. Počas príjemného popoludnia v banskobystrickom obchodom centre Európa sa naša aktuálna biatlonová jednotka stretla so stovkami fanúšikov, rozdávala autogramy a predviedla streľbu na simulátore biatlonu, ktorý si mohli vyskúšať aj veľkí či malí návštevníci. 

Na akciu sme pozvali aj športových a regionálnych novinárov, ktorým Paulína odpovedala na otázky týkajúce sa jej aktuálnej prípravy na nadchádzajúcu sezónu. Počas nej má tie najvyššie ambície. O najlepšie pódiové umiestnenia v celosvetovej konkurencii bude bojovať počas série Svetového pohára aj februárových majstrovstiev sveta v talianskej Anterselve.

Akcii v Banskej Bystrici predchádzala aj fáza PR komunikácie, v rámci ktorej sme pomohli klientovi 4F nastaviť efektívny mix mediálnych partnerstiev, v ktorých sme odkomunikovali hodnoty, ktoré spájajú túto progresívnu športovú značku a našej vynikajúcej biatlonistky, ktorá patrí zároveň medzi najsledovanejšie slovenské športovkyne na Instagrame. Paji držíme palce a tešíme sa na ďalšie projekty, na ktorých budeme mať možnosť so značkou 4F spolupracovať.